Fabryka Elementów Złącznych S.A.

W dniach 26-29 września Fabryka Elementów Złącznych S.A. promowała swoje produkty na odbywających się w Gdańsku 12. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO. W ramach Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług Na Rzecz Kolei patronat honorowy nad imprezą objął Minister Infrastruktury i Budownictwa.

W tym roku wzięło w nich udział 700 wystawców z 25 krajów, w tym pawilony narodowe: Austrii, Czech, Wlk. Brytanii, niemieckich landów - Berlina i Brandenburgii, Saksonii, Badenii-Wirtembergii oraz misje handlowe Brukseli i Walonii. Tegoroczna ekspozycja wystawiennicza dobrze obrazowała aktualny stan rozwoju branży, a przede wszystkim najnowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Tegoroczne Targi były idealnym miejscem spotkań firm z branży kolejowej i tramwajowej, organizatorów i przewoźników, dostawców technologii, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, ekspertów, inżynierów, inwestorów oraz pasjonatów kolei. Dzięki organizowanym spotkaniom i prezentacjom w międzynarodowym gronie można było wymienić doświadczenia i dzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami dla infrastruktury, systemu zarządzania transportem i technologii wyposażenia taboru.

Dla naszej Fabryki rozmowy z klientami i ekspertami były bardzo owocne i zapewne przyczynią się do wdrożenia nowych produktów.